MOKO Concept
Apartments

To 100 wygodnych, rozkładowych mieszkań o zróżnicowanej strukturze, o powierzchni od 28 do 129 m2.

Największe apartamenty posiadają tarasy z możliwością aranżacji ogrodów, a wszystkie mieszkania na parterze mają prywatne ogrody z tarasami, największy ma powierzchnię 149 m2. Moko Concept Apartments to duży wybór spośród 100 apartamentów o powierzchni od 28 m2 do 129 m2 – mieszkań jednopokojowych do pięciopokojowych. Budynek będzie zróżnicowany pod względem wysokości osiągając 7 piętro.

Mieszkania powyżej 4 piętra będą zachwycały dużymi tarasami. Projektując Moko Concept Apartments zadbaliśmy o funkcjonalność wszystkich mieszkań. Oferujemy dogodne rozkłady i duży wybór apartamentów, aby odpowiedzieć na potrzeby rodzin, które poszukują wygodnego mieszkania i inwestorów, którzy w swoje nowe mieszkanie chcieliby zainwestować.

Samsung

Oferując nasz wyjątkowy projekt mieszkaniowy, pomyśleliśmy także o przyszłym wyposażeniu Twojego mieszkania lub apartamentu już na etapie jego zakupu.

Partnerem technologicznym inwestycji Moko Concept Apartments został lider światowej technologii - firma Samsung. Ta innowacyjna firma elektroniczna od lat dostarcza nowoczesne rozwiązania dla domu z gwarancją jakości. Doskonały sprzęt AGD i RTV dostępny jest dla naszych klientów w unikalnej promocji w wyjątkowych Brand Store Samsung - Galeria Mokotów oraz Targówek.Moko Concept Apartments to nowoczesny apartamentowiec, który będzie usytuowany przy ulicy Woronicza 33a. Zaledwie 2 kilometry dzielą go od najbardziej znanej i prężnie rozwijającej się warszawskiej strefy biznesowej, gdzie swoje biura mają największe korporacje z całego świata.

Ruszyła przedsprzedaż inwestycji. Zadzwoń! +48 881 339 331