Odsłaniamy elewację

Odsłaniamy elewację

Prace budowlane postępują zgodnie z założonym harmonogramem – budynek Moko Concept Apartments powoli ukazuje swoje oblicze. Część elewacji została już odsłonięta, a reszta prac nie zwalnia tempa.

Prace elewacyjne trwają

Prace elewacyjne trwają

Ponadto wykonujemy hydroizolację dachów, instalacje sanitarne, elektryczne oraz wentylacji, kładzione są tynki, posadzki oraz gresy w pomieszczeniach technicznych.

Prace w toku

Prace w toku

Na budowie cały czas trwają prace nad elewacją, hydroizolacją i termoizolacją dachów, kładzeniem tynków, szlicht, instalacji sanitarnych, elektrycznych oraz wentylacyjnych.

Kolejny milowy krok za nami

Kolejny milowy krok za nami

Stolarka okienna została zamontowana. Rozstawiliśmy rusztowania i wykonujemy elewację. Prowadzone prace obejmują także kładzenie instalacji sanitarnych (instalacji podposadzkowych i pionów), instalacji elektrycznych (podtynkowych oraz w garażu), hydroziolację i termoizolację dachów, kładzenie tynków wewnętrznych.

Budowa postępuje

Budowa postępuje

Kontynuujemy prace nad elewacją budynku, hydroizolacją i termoizolacją dachów, kładzeniem instalacji sanitarnych i elektrycznych, kładzeniem tynków wewnętrznych, montażem stolarki okiennej oraz marek pod balustrady zewnętrzne.

Pomimo zimy nie zwalniamy tempa

Pomimo zimy nie zwalniamy tempa

Cały czas trwają prace nad elewacją, kładzeniem tynków, instalacji sanitarnych, elektrycznych, wentylacji, termoizolacją korytarzy i klatek schodowych, hydroizolacją i termoizolacją dachów oraz montaż stolarki okiennej.

Prace budowlane w toku

Prace na budowie Moko Concept Apartments nie zwalniają tempa

Prace na budowie Moko Concept Apartments nie zwalniają tempa. Obecny zakres obejmuje: kładzenie tynków na elewacji oraz termoizolację budynku, termoizolację i hydroizolację dachu, termoizolację ścian korytarzy, kładzenie instalacji elektrycznych, instalacji sanitarnych wod-kan, c.o. i wentylacyjnej, montaż stolarki okiennej, oraz murowanie ścian działowych.

Kolejne kondygnacje gotowe

Kolejne kondygnacje gotowe

Prace nad inwestycją Moko Concept Apartments idą pełną parą. Powstają kolejne kondygnacje, a bryła budynku rośnie w górę. Szukasz apartamentu w doskonałej lokalizacji? Sprawdź ostatnie 18 mieszkań przy Woronicza 33a: https://mokoconcept.pl/apartamenty.

Ruszamy w górę!

Ruszamy w górę!

Po zamknięciu kondygnacji podziemnych Moko Concept Apartments, budowa wyszła zdecydowanie powyżej poziomu gruntu. Ruszamy w górę! Harmonogram prac realizowany jest planowo. Po ofertę ostatnich 18 mieszkań zapraszamy do biura sprzedaży.

Designerskie części wspólne

Designerskie części wspólne

Szukasz przestronnego apartamentu na Mokotowie? Chcesz zarabiać na nieruchomościach? Sprawdź designerskie części wspólne Moko Concept Apartments i zapytaj biuro sprzedaży o ofertę.
Kliknij: https://mokoconcept.pl/galeria.

Sprawdź ostatnie 20 mieszkań!

Sprawdź ostatnie 20 mieszkań!

To ostatni moment na wizytę w biurze sprzedaży i rezerwację apartamentu przy Woronicza 33a. Opiekunowie klienta mają w ofercie ostatnie 20 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Moko Concept Apartments to unikalny projekt, funkcjonalność i wysokiej jakości materiały w częściach wspólnych.

Dwa żurawie na placu budowy!

Dwa żurawie na placu budowy!

Wiosna to czas intensywnych prac na budowie Moko Concept Apartments. Na placu przy Woronicza 33a pojawiły się dwa żurawie wieżowe oraz maszyny, które pracują przy betonowaniu poziomu -1. Szalowane i betonowane są filary oraz ściany budynku. Już dziś zapraszamy do biura sprzedaży po ofertę ostatnich 22 mieszkań Moko Concept Apartments.

Zbrojenie garażu

Zbrojenie garażu

Mimo chłodu za oknem, ekipa generalnego wykonawcy – Leancon, pracuje w pocie czoła. Prowadzone są prace zbrojeniowe oraz betonowanie elementów konstrukcyjnych garażu. Jeszcze w tym miesiącu na placu budowy pojawi się symbol każdej dużej inwestycji czyli żuraw wieżowy. Prognozy pogody pozostają łaskawe dla pracujących ekip.Tym samym harmonogram prac realizowany jest zgodnie z przyjętym planem.

Pierwszy beton

Pierwszy beton

Prace budowlane na inwestycji Moko Concept Apartments idą pełną parą. W wykopie części podziemnej budynku pojawił się pierwszy beton. Warunki atmosferyczne sprzyjają generalnemu wykonawcy, a harmonogram prac realizowany jest bez zakłóceń. Zapraszamy do odwiedzenia naszego nowego biura sprzedaży, które działa przy ul. Etiudy Rewolucyjnej 3 (150 metrów vis a vis placu budowy).

Podpisujemy Umowy Deweloperskie

Podpisujemy Umowy Deweloperskie

Z radością chcemy przekazać informację o rozpoczęciu procesu podpisywania umów deweloperskich w projekcie Moko Concept Apartments. Na placu budowy trwają prace, którym sprzyjają łagodne warunki atmosferyczne. Zaś w zaciszu kancelarii przyszli Mieszkańcy dopełniają formalności związanych z zakupem apartamentów. Już dziś zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępnych mieszkań!

Start budowy

Start budowy

Już za kilka tygodni rusza budowa Moko Concept Apartments. Deweloper Metropolis Investments dysponuje prawomocnym pozwoleniem na budowę. A wybrany w przetargu generalny wykonawca – LeanCon – niebawem przystąpi do prac na placu budowy.

Prawomocne pozwolenie na budowę

Prawomocne pozwolenie na budowę

Moko Concept Apartments dysponuje prawomocnym pozwoleniem na budowę. W związku z tym już niebawem prace przy projekcie komfortowego apartamentowca nabiorą tempa. Zapraszamy do biura sprzedaży, by poznać naszą ofertę designerskich mieszkań od 1 do 7 pokoi z zachwycającymi tarasami.